Home Ferizaj FERIZAJ/ Banorët e fshatit Gremë mbyllin pusetën e hapur me gomë të veturës

FERIZAJ/ Banorët e fshatit Gremë mbyllin pusetën e hapur me gomë të veturës

by 05
0 comment

Një pusetë e hapur në mes të rrugës së fshatit Greme të Ferizajt po pengon qarkullimin e lirë për banorët e këtij fshati.

Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO.com pamje të kësaj pusete, e cila gjendet në fshatin Gremë të komunës së Ferizajt.

Për shkak të mos reagimit nga ana e institucioneve, banorët janë kujdesur që të bëjnë zgjidhe vet, duke vendosur  një gomë të veturës për të paralajmëruar rrezikun por edhe për ta mbyllur gropën./kallxo/

Video Player


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]