Home Ferizaj FERIZAJ/ Babai raporton se i është rrahur fëmija

FERIZAJ/ Babai raporton se i është rrahur fëmija

by 05
0 comment

Një fëmijë dyshohet se është rrahur nga një burrë në Ferizaj. Dyshohet se fëmijës i janë shkaktuar lëndime trupore.

Si pasojë e lëndimeve trupore, Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Po ashtu, bëhet e ditur se i dyshuari është arrestuar. Pas intervistimit, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]