Home Ferizaj FERIZAJ/ Arrestohet 51-vjeçari që rrahu djalin dhe dy vajzat

FERIZAJ/ Arrestohet 51-vjeçari që rrahu djalin dhe dy vajzat

by 05
0 comment

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar sot në Ferizaj një 51-vjeçar, për shkak të dhunës familjare dhe lëndimit trupor.

“I dyshuari M.G., pas një mosmarrëveshjeje iu shkakton lëndime trupore djalit të tij E.G. (24) dhe dy vajzave të tij A.G. (23) dhe E.G. (21), të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor në Qendrën Emergjente në Ferizaj”, thuhet në njoftim.

Policia të dyshuarin e ka shoqëruar në stacionin e policisë në Ferizaj dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit kujdestar nga Prokuroria Themelore në Ferizaj është dërguar në mbajtje për 48 orë./rtklive/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]