Home Ferizaj FERIZAJ/ Aktakuza ndaj 11 personave në 24 orët e fundit!

FERIZAJ/ Aktakuza ndaj 11 personave në 24 orët e fundit!

by 05
0 comment

Prokurori i Shtetit njofton se, nga prokuroritë Themelore janë ngritur 102 aktakuza kundër 118 personave, për vepra të ndryshme penale.

E Prokuroria Themelore në Ferizaj, gjatë 24 orëve të fundit, ka ngritur dhjetë aktakuza kundër 11 personave, për vepra të ndryshme penale.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]