Home Ferizaj FERIZAJ/ Aksidentohet tri automjete në fshatin Gërlicë, lëndohen dy persona

FERIZAJ/ Aksidentohet tri automjete në fshatin Gërlicë, lëndohen dy persona

by 05
0 comment

Një aksident komunikacioni në mes të një kamioni, kamionete dhe një furgoni ka ndodhur në magjistralen  Ferizaj – Kaçanik në fshatin Gërlicë.

Sipas zëdhënësit të Policisë ëpr Rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli, nga ky aksident kanë kërkuar ndihmë mjekësore dy persona, një shofer dhe pasagjer.

Rruga për momentin është e bllokuar pasi që vendi i ngjarjes ka mbeturina që kanë rënē nga kamioni i kompanisë ‘Pastërtia’.

Sipas Policisë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:00.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]