Home Ferizaj FERIZAJ/ Aksidentohet e vetme me veturë, lëndohet rëndë një grua në Tërn

FERIZAJ/ Aksidentohet e vetme me veturë, lëndohet rëndë një grua në Tërn

by 05
0 comment

Një grua është lënduar rëndë në një aksident komunikacioni në fshatin Tërn të Ferizajt, mëngjesin e së premtes, njofton Policia e Kosovës.

Në këtë aksident komunikacioni ka qenë e përfshirë vetëm vetura e aksidentuar, ku ngasësja sipas policisë është lënduar rëndë.

Policia ka njoftuar se ajo është dërguar në emergjencë për trajtim mjekësor./kallxo/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]