Home Ferizaj FERIZAJ/ Aksident në Babush

FERIZAJ/ Aksident në Babush

by 05
0 comment

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë – Ferizaj

Kallxo.com ka siguruar foto nga vendi i ngjarjes.

Sipas Policisë aksidenti ka ndodhur rreth 18:50 në fshatin Babush të Ferizajt, ku janë përfshirë dy automjete të udhëtarëve.

“Përveç dëmeve të shkaktuara materiale, lëndime trupore ka pësuar një person i cili për ndihmë mjekësore është dërguar në Qendrën Emeregjente në Ferizaj. Në vendin e aksidentit janë Njësia e Komunikacionit Rrugor e cila po e heton rastin”- ka thënë Kanun Veseli, zëdhënës i Policisë për Rajonin e Ferizajt.

Foto: KALLXO.com


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]