Home Ferizaj FERIZAJ/ 20 aktakuza në 24 orë!

FERIZAJ/ 20 aktakuza në 24 orë!

by 05
0 comment

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se, gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 65 aktakuza kundër 73 personave, për vepra të ndryshme penale.

Gjithashtu, Prokuroria Themelore në Ferizaj, gjatë 24 orëve të fundit, ka parashtruar 1 kërkesë për caktimin e masës së paraburgimit kundër 6 personave dhe ka ngritur 20 aktakuza kundër njëzetedy (22) personave për vepra të ndryshme penale.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]