Home Ferizaj FC Ferizaj zhvendoset në Mavrovë për fazën përgatitore

FC Ferizaj zhvendoset në Mavrovë për fazën përgatitore

by 05
0 comment

Skuadra e Ferizaj ka udhëtuar drejt Mavrovës së Maqedonisë së Veriut, për të vijuar fazën e dytë pergatitore para fillimit të edicionit 2022/23.

Futbollistët kanë zhvilluar seancën e parë stërvitore, ndërsa ritmi i stërvitjeve do të rritet gjatë ditëve në vazhdim, që të jemi sa më të pergatitur për stinorin e ri në Superligen e Kosoves në futboll, njofton klubi.

Në dispozicion të trajnerit Arbnor Morina janë të gjithë futbollistët, kurse gjatë qendrimit në Mavrovë, do të zhvillojnë edhe disa ndeshje kontrolluese.

Njoftimi i plotë i klubit:


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]