Home Ferizaj FC Ferizaj i parafundit në tabelë

FC Ferizaj i parafundit në tabelë

by 05
0 comment

Drita me fitoren kundër Drenicës (2-1), ka ‘blinduar’ kreun e tabelës me 21 pikë, gjashtë më shumë së Ballkani, kjo e fundit nesër luan derbin kundër Gjilanit.

Prishtina e cila nesër përballet me Trepçën ’89 renditet e katërta me 12 pikë, një më shumë së Drenica e cila sot u mund nga Drita.

Llapi dhe Malisheva që sot ndan pikët (1-1), mbesin në zonën e rrezikshme më nga nëntë pikë përkatësisht tetë.

Dukagjini pavarësisht fitores kundër Ferizajt (4-1), mbetet e fundit në tabelë me vetëm pesë pikë të tubuara, dy me pak se Ferizaj që është e parafundit./rtklive/Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]