Home Ferizaj FC Ferizaj i fundit në tabelë edhe këtë javë!

FC Ferizaj i fundit në tabelë edhe këtë javë!

by 05
0 comment

Drita me fitoren në udhëtim te Dukagjini (0-1), ka ‘blinduar’ kreun e tabelës me 27 pikë të tubuara, gjashtë me shumë së Ballkani, kjo e fundit nesër luan në udhëtim tek Drenica.

Prishtina pas fitores kundër Ferizajt (2-1), ngjitët në pozitën e tretë me 15 pikë të tubuara, aq sa ka edhe Gjilani në vendin e katërt, por gjilanasit nesër kundër Malishevës luajnë sfidën e radhës.

Malisheva, Dukagjini dhe Ferizaj janë zonën e rrezikshme me nga vetëm tetë pikë të grumbulluara.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]