Home Ferizaj FC Ferizaj e transferon një futbollist kamerunas

FC Ferizaj e transferon një futbollist kamerunas

by 05
0 comment

Klubi i futbollit Ferizaj e ka përforcuar sot repartin e mbrojtjes.

Klubi i Albi Mall Superligës së futbollit ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me futbollistin nga Kameruni, Borel Moukoko, i cili njëherësh ka edhe nënshtetësi gjermane.

Mbrojtësi i krahut të majtë arrin në Kosovë pas disa eksperiencave që i pati në futbollin gjerman.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]