Home FerizajArt & Kulturë E pyetin se a planifikon të bëhet sërish baba, kështu përgjigjet Mozzik

E pyetin se a planifikon të bëhet sërish baba, kështu përgjigjet Mozzik

by 05
0 comment

Mozzik vazhdon të jetë shumë i komentuar për jetën profesionale por edhe për atë private.

Reperi nga Ferizaj është edhe baba i një vajze nga lidhja e mëparshme me reperen, Loredana.

Çifti që ishin bashkë për shumë vite tashmë kanë ndarë rrugët dhe e vetmja gjë që i lidh tani është e bija e tyre, ndaj të cilës ata janë tejet të përkushtuar.

Së fundmi, reperi tha se e në të ardhmen dëshiron të bëhet baba sërish.

27-vjeçari realizoi një pyetësor me fansat në Instagram. Ndëra dikush nga fansat e pyeti nëse e mendon të bëhet baba përsëri, teksa Mozzik u përgjigj duke thënë shkurt: “Po more”.

Ndërkaq, kujtojmë kënga e tij e fundit e publikuar në shtator I kushtohet pikërisht vajzës së tij, Hana me titullin “Të dua”.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]