Home Ferizaj E mitura nga Ferizaj raporton se është ngacmuar seksualisht

E mitura nga Ferizaj raporton se është ngacmuar seksualisht

by 05
0 comment

Një vajzë e mitur nga Ferizaj në prezencë të prindërve ka raportuar se një i panjohur që po ngiste motoçikletë, e ka ngacmuar seksualisht.

Sipas policisë, lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, derisa njësitet policore janë duke e hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur më 14 korrik rreth orës 18:30


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]