Home Ferizaj Drenica dhe Ferizaj ndajnë pikët

Drenica dhe Ferizaj ndajnë pikët

by 05
0 comment

Ndeshja e xhiros së pestë, përfundoi me rezultat të bardhë, ashtu edhe si filloi.

Për nga rastet dhe posedimi i topit, dyja ekipet zhvilluan ndeshje të barabartë, e që fati në fund ishte për ekipën e Drenicës, për shkak se një depërtim i mirë nga Gzim Rusi, mund të përfundonte me topin në rrjetë dhe të ndryshtonte epilogun e krejt takimit.

Drenica renditet e gjashta në tabelë me pesë pikë, dy më shumë se Ferizaj që është i teti.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]