Home Kaçanik Ditë e zezë për Kaçanikun: Ndahen nga jeta dy të rinj

Ditë e zezë për Kaçanikun: Ndahen nga jeta dy të rinj

by 05
0 comment

Dy të rinj nga Kaçaniku janë ndarë nga jeta, teksa shkaqet e vdekjes së tyre nuk janë bërë të ditura.

Faqja “S’je Kaçanikali nëse”, shkruan për vdekjen e të riut Qëndrim Shorra.

Teksa të njëjtit edhe ia kanë publikuar fotografinë.

Kjo faqe njofton edhe për vdekjen e të riut Fitim Guri.

Shkaqet e vdekjes së dy të rinjve nga Kaçaniku mbeten të panjohura momentalisht.

/GazetaSinjali/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]