Home Ferizaj Digjet një veturë në Ferizaj /PAMJE/

Digjet një veturë në Ferizaj /PAMJE/

by 05
0 comment

Një veturë është përfshirë nga flakët para pak minutash në qytetin e Ferizajt, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Sinjalit, i cili ka dërguar edhe pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se edhe Policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar dhe cili është shkaktari.

/GazetaSinjali/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]