Home Ferizaj Çdo ekipo po e mposht Ferizajin, këtë javë Drita e patë nderin!

Çdo ekipo po e mposht Ferizajin, këtë javë Drita e patë nderin!

by 05
0 comment

Ndeshja mes Dritës dhe Ferizajt i ka takuar klubit nga Gjilani.

Drita ka fituar me rezultat 1-0.  Goli i fitores ka ardhur në minutat shtesë përmes penalltisë dhe i realizuar nga Krasniqi. 
Kjo ndeshje ka qenë në kuadër të Superligës së Kosovës transmeton RTK.


Me këtë fitore Drita gjendet në pozitën e parë në tabelë, kurse Ferzaji në atë të fundit. 
Gjithashtu sonte me fillim nga ora 18:00 zhvillohet ndeshja Prishtina – Llapi.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]