Home Lajme Çavuşoğlu: Türkiye e gatshme të bëjë pjesën e saj për uljen e tensioneve në veri të Kosovës

Çavuşoğlu: Türkiye e gatshme të bëjë pjesën e saj për uljen e tensioneve në veri të Kosovës

by 05
0 comment

Përmes telefonit, ministri i Jashtëm turk Çavuşoğlu u përcjell homologëve të tij nga Kosova dhe Serbia se Türkiye është e gatshme të bëjë pjesën e saj për uljen e tensioneve.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]