Home Lajme Bislimi tani targeton dhe Konjufcën!

Bislimi tani targeton dhe Konjufcën!

by 05
0 comment

Një përplasje verbale mes tre liderëve shtetërore, Kurtit, Bislimit e Konjufcës është parë sot në seancën e Kuvendit të Kosovës.

Një votim në Kuvend ka sjellur mospajtime të kryeministrit dhe zëvëndësit e tij me të parin e parlamentit, Glauk Konjufcën.

Deputetët kanë dëgjuar nga afër mospajtimin e qartë, ndërsa Konjufca nuk ka lëshuar pe në parimet e tij.

Fytyra e Kurtit e tregon më së miri situatën e këtij konflikti verbal./Indeksonline/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]