Home Ferizaj Bifurkacioni në Ferizaj, fenomeni i vetëm në Evropë dhe i dyti në botë! /Video/

Bifurkacioni në Ferizaj, fenomeni i vetëm në Evropë dhe i dyti në botë! /Video/

by 05
0 comment
Bifurkacioni në Ferizaj, fenomeni i vetëm në Evropë dhe i dyti në botë!


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]