Home Lajme Bien reshjet e para të borës në Kosovë – zbardhen Brodi, Brezovica e Prevalla

Bien reshjet e para të borës në Kosovë – zbardhen Brodi, Brezovica e Prevalla

by 05
0 comment

Moti i ftohtë dhe me reshje të shitur që mbizotëroj në vendin tonë gjatë ditëve të kaluara, ka bërë që në disa vende të bien edhe reshjet e para të borës.

Prishtina Weather ka njoftuar se gjatë të shtunës shtresat e para të borës ranë në Brod dhe Brezovicë.

E mëngjesin e sotëm bora ka zbardhur edhe Prevallën.

Fotografi të shumta janë shpërndarë në rrejtet sociale ku shihet se ky vend ka marrë pamjen e bardhë. /Telegrafi/

Brezovicë

Brod

Prevallë


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]