Home Lajme Bie bora e parë në Kosovë për këtë vit 

Bie bora e parë në Kosovë për këtë vit 

by 05
0 comment

Ka rënë bora e parë në Kosovë për këtë vit. Kjo ka ndodhur në bjeshkët Ishtedimit, afër kufirit me Malin e Zi, shkruan Meteo Ballkan.

“Fjollat e para të borës në Kosovë, në bjeshkën e Ishtedimit shumë afër kufirit me Malin e Zi sot në mëngjes”, thuhet në njoftimin e tyre.

Më poshtë mund të gjeni fotografi të realizuara nga Egzon Gashi:


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]