Home Ferizaj Babai nga Ferizaj ankohet në polici: Vajza doli nga shtëpia, nuk dihet vendndodhja e saj

Babai nga Ferizaj ankohet në polici: Vajza doli nga shtëpia, nuk dihet vendndodhja e saj

by 05
0 comment

Një prind ka raportuar se vajza e tij e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti sipas Policisë, ka ndodhur në Ferizaj të shtunën, rreth orës 12:00.

Policia njoftoi se rasti vazhdon të hetohet.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]