Home Ferizaj FERIZAJ/ Aliu priti Pajazitin, kryetarin e Alternativës për Ndryshim në Bujanoc

FERIZAJ/ Aliu priti Pajazitin, kryetarin e Alternativës për Ndryshim në Bujanoc

by 05
0 comment

Kryetari i Ferizajt priti në zyrën e tij kryetarin e Alternativës për Ndryshim në Bujanoc Arbër Pajaziti me bashkëpunëtor.  Në takim i diskutua për mundësitë e bashkëpunimeve të ndërsjella dhe nismave të përbashkëta Ferizaj e Bujanoc.

Aliu është shrehur në faceook për këtë takim: Isha nderuar që prita sot, kryetarin e Alternativës për Ndryshim në Bujanoc, Arbër Pajazitin, bashkë me sekretarin Diamant Iseni si dhe asambleistin Levent Qazimi – i biri i Ridvan Qazimit – Komandant Lleshi, me të cilët bashkëbiseduam mundësitë e bashkëpunimeve, mbështetjes së dyanshme mes qyteteve tona si dhe nismat e përbashkëta, në Ferizaj dhe Bujanoc, nisma këto të cilat do t’i bashkërendojmë në dobi të bashkëqytetarëve tanë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]