Home Ferizaj Arrestohet një 23 vjeçar në Ferizaj, ishte në kërkim të policisë

Arrestohet një 23 vjeçar në Ferizaj, ishte në kërkim të policisë

by 05
0 comment

shtë arrestuar një person me inicialet B.I i moshës 23 vjeçare në Ferizaj, i cili ishte në kërkim të policisë.

Policia njofton se ai ishte i kërkuar në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Ferizaj për veprën penale “lëndim i lehtë trupor” me dënim burgimi prej  një viti, përcjell Klankosova.tv.

“Pas kompletimit të dokumentacionit, i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit. Policia Rajonale e Ferizajt, do të vazhdojë me realizimin e urdhëresave të gjykatës ndaj personave që ende nuk i janë përgjigjur thirrjes së gjykatës”, thuhet në njoftimin e policisë.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]