Home Ferizaj Arrestohet në Ferizaj 52-vjeçari i kërkuar nga Gjykata, dërgohet në vuajtje të dënimit

Arrestohet në Ferizaj 52-vjeçari i kërkuar nga Gjykata, dërgohet në vuajtje të dënimit

by 05
0 comment

Gazeta Sinjali në vazhdimësi ka raportuar për arrestimin e personave të persona të dënuar nga Gjykatat në vend për vepra të ndryshme penale, por që të cilët arrijnë të ikin nga duart e drejtësisë.

Në mesin e tyre është edhe një 52-vjeçar në Ferizaj, i cili është është arrestuar pasi ishte në kërkim policor tash e një kohë.

Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë të ditur se 52-vjeçari po kërkohej me urdhëresë të Gjykatës Themelore në Ferizaj, pasi ishte shpallur fajtor në lidhje me një rast të mëhershëm.

Pas arrestimit, i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

/GazetaSinjali/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]