Home Shtime Arrestohet 29-vjeçari nga Shtimja, kërkohej nga policia për lëndim të rëndë trupor

Arrestohet 29-vjeçari nga Shtimja, kërkohej nga policia për lëndim të rëndë trupor

by 05
0 comment

29 vjeçari me inicialet E. M., është arrestuar sot në Shtime, pasi kërkohej nga Policia për lëndim të rëndë trupor.

“Ai ishte i kërkuar në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Ferizaj për veprën penale “Lëndim i rëndë trupor”, mirëpo i njëjti nuk ishte paraqitur në seancat gjyqësore në Ferizaj dhe për këtë i caktohet masa e paraburgimit prej një (1) muaji”- thuhet në komunikatë.

Policia Rajonale e Ferizajit po vazhdon hetimet lidhur me realizimin e urdhëresave të gjykatës ndaj personave që ende nuk i janë përgjigjur thirrjes së gjykatës./kallxo/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]