Home Lajme Amerikanja me shami që priti ekipin kosovar i censurohet fotoja në mediat kosovare/Foto/

Amerikanja me shami që priti ekipin kosovar i censurohet fotoja në mediat kosovare/Foto/

by 05
0 comment

Kryeministri i Kosovës po qëndron në Amerikë në një vizitë zyrtare, ku ka takuar dhe Sekretarin amerikan të Shtetit, Antony Blinken.

Por ajo që duket ndjeshëm në fotot e kryeministrit Kurti është postimi i ndryshëm i fotove nga tavolina e diskutimit me Sekretarin Blinken.

Tek fotot e delegacionit Kosovar nuk figuron vajza me shami e delegacionit Amerikan, që gjendet në krah të djathtë të Sekretarit Blinken. Por e njejta fotografi gjendet në profilin e sekretarit Amerikan Antony Blinken.

Fotografia lart është postuar në profilin e Blinken në twitter, kurse ajo poshte në profilin e kryeminstrit dhe mediat e Kosovës!


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]