Home Ferizaj Aliu priti kampionet ferizajese të Beach Volley

Aliu priti kampionet ferizajese të Beach Volley

by 05
0 comment

Një sukses i veçantë e për herë të parë për Ferizajn. Valmira Ramadani dhe Dhurata Sylejmani, me trajner të Kombëtares, Edon Ibrahimin u shpallën Nën-Kampione Ballkanike për kategorinë senior, në turneun e mbajtur në Balisekis të Turqisë, ditë më parë, çka solli medaljen e parë ballkanike në kategorinë e seniorëve në sportin e Beach Volley.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]