Home FerizajArt & Kulturë AKV Kastrioti zënë vendin e II në Festivalin Mbarëkombëtar “Opoja Vallëzon”.

AKV Kastrioti zënë vendin e II në Festivalin Mbarëkombëtar “Opoja Vallëzon”.

by 05
0 comment

Në komunën e Dragashit u mbajt Festivalit Mbarëkombëtar folkloriko-burimor “Opoja Vallëzon”.

Ansambli Kastrioti u  vlerësua me vendin e dytë duke treguar performance të shkëlqyer.

Nga viti i ardhshëm me karakter ballkanik!


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]