Home Ferizaj Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

by 05
0 comment

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Burime të Insajderit kanë bërë të ditur se në aksident janë përfshirë dy vetura.

Përveç dëmeve materiale të cilat janë shkaktuar, nuk dihet saktë nëse ka të lënduar.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]