Home Ferizaj Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, përfshihen një veturë e një motoçikletë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, përfshihen një veturë e një motoçikletë

by 05
0 comment

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, raporton Gazeta Sinjali.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:00.

Sinjalizuesit e Gazetës Sinjali kanë dërguar fotografi të këtij aksidenti, derisa nuk raportohet për të lënduar.

Sinjali ka dërguar pyetje edhe në Policinë e Kosovës, për të kuptuar më shumë detaje rreth aksidentit po të njëjtit nuk janë përgjigjur.

/GazetaSinjali/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]