Home Shtërpcë Aksident i trefishtë në Shtërpcë, përfshihet një kamion, një veturë e një motoçikletë 

Aksident i trefishtë në Shtërpcë, përfshihet një kamion, një veturë e një motoçikletë 

by 05
0 comment

Një aksident i trefishtë trafiku raportohet të ketë ndodhur në fsahtin Bror të Shtërpcës.

Sipas policisë, aksidenti që përfshiu një kamion, një veturë dhe një motoçikletë ndodhi dje rreth orës 14:26.

“Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i motoçikletës, viktima mashkull kosovar, i cili ka pranuar tretman mjekësor” thuhet në njoftimin e policisë.

Rasti është duke u hetuar.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]