Home Ferizaj Aksident i rëndë afër Ferizajt, KFOR-i iu del në ndihmë të aksidentuarve /Pamje/

Aksident i rëndë afër Ferizajt, KFOR-i iu del në ndihmë të aksidentuarve /Pamje/

by 05
0 comment

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Arben Xhaferi”, saktësisht në Babush të Ferizajt.

Nga pamjet e siguruara nga Indeksonline shihet një ndihmë e shpejtë, e cila ka dal në vendin e ngjarjes për t’iu dalë në ndihmë të aksidentuarve.

Poashtu në videon e mëposhtme shihet edhe një veturë dhe pjesëtarë të KFOR-it të cilët iu kanë ndihmuar të aksidentuarve.

Nuk dihen rrethanat që çuan deri të ky aksident.

Policia në anën tjetër, ende nuk është deklaruar përkitazi me këtë aksident.

Më poshtë pamjet:


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]