Home Punëtor/e Administrative, Shitës Ambulant (2) M – Group SH.P.K.

Punëtor/e Administrative, Shitës Ambulant (2) M – Group SH.P.K.

by 05
0 comment

Mgroup SHPK Ferizaj

Shpall:

Konkurs Pune

Pozita: Punëtor/e Administrative

Kualifikimi i kërkuar:

 • Përvojë pune më shumë se 1 vit në Administratë
 • Diplomë Universitare
 • Të jetë komunikativ dhe fleksibil në punë
 • Të ketë aftësi menaxheriale
 • Mosha mbi 25 vjeç
 • Patent shofer – kategoria B

Pozita: Shitës Ambulant

Kualifikimi i kërkuar:

 • Përvojë pune 1 vjeçare
 • Të ketë njohuri në territorin e Kosovës
 • Aftësi komunikuse
 • Patent shofer – kategoria B

Vendi i punës: Ferizaj

Të gjith të interesuarit të lajmërohen në viber: +38348537005

Job Category: Punëtor administrativ shitës ambulant
Job Type: Orar i plotë
Job Location: Ferizaj
Sorry! This job has expired.

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
 • 1
 • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]