Home Rajon & Botë Turistët në Ulqin rrihen nga policia /Video/

Turistët në Ulqin rrihen nga policia /Video/

by 05
0 comment

Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mbrëmë në Ulqin.

Në një video të siguruar nga KlanKosova, shihet se si disa turistë janë përfshirë në një përleshje me policinë.

Këta të fundit e kanë përdorur forcën për të ndaluar turistët, të cilët tentuan t’i shoqërojnë në stacion policor.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]