Home Shtime ShTIME/ Vodhi dru, u dënua katër muaj burg

ShTIME/ Vodhi dru, u dënua katër muaj burg

by 05
0 comment

Policët e stacionit në Shtime nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj, sot në orën 12:00 në rrugën “Tahir Sinani” në Shtime, kanë arrestuar personin e kërkuar me inicialet H.A (M/K) i moshës 21 vjeçar.

Ai ishte i kërkuar në bazë të urdhëresës së Gjykatës Themelore në Ferizaj për veprën penale ‘’ vjedhje e pyjeve’’  me dënim burgimi prej katër ( 4) muajve.

Pas kompletimit të dokumentacionit, i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit./rtklive/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]