Home Shtërpcë ShTËRPCË/ Vetura del jashtë rrugës në Firaj, tre persona të lënduar 

ShTËRPCË/ Vetura del jashtë rrugës në Firaj, tre persona të lënduar 

by 05
0 comment

Tre persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur të mërkurën rreth orës 10:00, në fshatin Firaj të Shtërpcës.

‘’I dyshuari mashkull, shtetas i Shqipërisë duke drejtuar automjetin nga pakujdesi ka humbur kontrollin dhe ka përfundua jashtë rruge’’, thuhet në njoftimin e policisë.

Dy prej të lënduarve janë dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Ferizajt ndërsa tjetri në QKUK./Indeksonline/


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]