Home Mix Momenti i sikletshëm, e ftuara pret tortën e çiftit: Kujtova se e harruan

Momenti i sikletshëm, e ftuara pret tortën e çiftit: Kujtova se e harruan

by 05
0 comment

Një video epike është filmuar në një dasmë, ku një prej të ftuarave çohet dhe pret një copë nga torta e çiftit, pasi mendoi se kishin harruar ta shërbenin.

Vajza e quajtur Hailey shihet në video, teksa me vetëbesim fillon të presë dhe të hajë një prej simboleve kryesore të ceremonisë martesore të një çifti.

“E urrej veten. I kërkoj falje nuses dhe dhëndrit”, shkruan Hailey për videon që është parë miliona herë në rrjetet sociale.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]