Home Ferizaj FERIZAJ/ Kaq aktakuza u ngritën për 24 orë

FERIZAJ/ Kaq aktakuza u ngritën për 24 orë

by 05
0 comment

Prokurori i Shtetit, përmes një kumtese për media njofton opinionin publik se, nga prokuroritë Themelore janë ngritur pesëdhjetenjë (51) aktakuza kundër gjashtëdhjetetetë (68)personave, për vepra të ndryshme penale.

Prokuroria Themelore në Ferizaj, gjatë 24 orëve të fundit, ka ndaluar një (1) person të dyshuar dhe ka ngritur pesë (5) aktakuza kundër pesë (5) personave, për vepra të ndryshme penale”, thuhet në njoftimin për media të Prokurorisë së Shtetit.


Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]