Home FerizajArsim FERIZAJ/ Edhe pak vende të lira në Kursin Intensiv për Gjuhë Angleze

FERIZAJ/ Edhe pak vende të lira në Kursin Intensiv për Gjuhë Angleze

by 05
0 comment

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në fillimin e Kursit Intensiv të Gjuhës Angleze.

Kursi organizohet nga Akademia 23 në Ferizaj që ndodhet në rrugën Zahir Pajaziti në qytet te libraria Alfabeti.

Krahas kursit intensiv, këtë javë nisë dhe grupi A1.

KURSI INTENSIV – I fokusuar në të folurit

  • Pa detyrë shtëpie
  • Mësim interaktiv
  • Mësim i Bazuar në Projekte
  • Krejt pak gramatikë
  • Mëso duke mos e ditur që po e mëson
  • Pa presion
  • Plan konkret për të mësuar i pavarur gjithë jetën

Apliko këtu

ARTIKULL I SPONSORUAR 

Listoni edhe ju te BIZNESET E FERIZAJT

You may also like

Leave a Comment

Rreth nesh!

Zeropese.com është medium në pronësi të Media 05 BI.
Është themeluar me 2 qershor 2014.
Media zeropese.com është medium i pavarur me qëllim të informimit të ngjarjeve të nivelit lokal dhe rajonal, nxitjes së iniciativave për veprim!
  • 1
  • 2
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]